PočetnaStudentiObaveštenjaOpštaStipendije za šk. god 2012/13 i 2013/14

FOND „MARKO MILOVIĆ“ I NAGRADA „MARKO KECMAN“ 2012

Fond „Marko Milović“ dodeljuje svake godine, u oktobru mesecu, novčanu nagradu  studentkinji/studentu za najbolji pisani rad iz oblasti Saobraćajnog prava, O najboljem radu odlučuje Komisija.

Marko Milović, iz Nikšića, rođen je 13. juna 1982. godine, a tragično preminuo 17. februara 2008. godine. Bio je apsolvent Pravnog fakulteta Univerziteta Union u Beogradu. Poslednji uspešno položeni ispit Marka Milovića bio je iz Saobraćajnog prava.

Nagrada „Marko Kecman“ dodeljuje se, u novčanom iznosu, svake godine, u oktobru mesecu, najboljoj studentkinji/studentu iz oblasti Osnovi prava sa ljudskim pravima. O najboljoj studentkinji/studentu odlučuje Komisija.

Marko Kecman bio je najuspešniji student iz ove oblasti.

Marko Kecman, iz Beograda, rođen je 26. maja 1987. godine, a preminuo je od teške bolesti 22. februara 2010. godine. Bio je student prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta Union u Beogradu.

Konkurs Fond Marko Milovic 2011-12 god

Prijava na konkurs