PočetnaStudentiObaveštenjaOpštaObaveštenja za studenteAktuelno Rezultati ispita - Saobraćajno pravo 10.09.2010

FOND „MARKO MILOVIĆ“ I NAGRADA „MARKO KECMAN“ 2012

Fond „Marko Milović“ dodeljuje svake godine, u oktobru mesecu, novčanu nagradu  studentkinji/studentu za najbolji pisani rad iz oblasti Saobraćajnog prava, O najboljem radu odlučuje Komisija.

Marko Milović, iz Nikšića, rođen je 13. juna 1982. godine, a tragično preminuo 17. februara 2008. godine. Bio je apsolvent Pravnog fakulteta Univerziteta Union u Beogradu. Poslednji uspešno položeni ispit Marka Milovića bio je iz Saobraćajnog prava.

Nagrada „Marko Kecman“ dodeljuje se, u novčanom iznosu, svake godine, u oktobru mesecu, najboljoj studentkinji/studentu iz oblasti Osnovi prava sa ljudskim pravima. O najboljoj studentkinji/studentu odlučuje Komisija.

Marko Kecman bio je najuspešniji student iz ove oblasti.

Marko Kecman, iz Beograda, rođen je 26. maja 1987. godine, a preminuo je od teške bolesti 22. februara 2010. godine. Bio je student prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta Union u Beogradu.

Konkurs Fond Marko Milovic 2011-12 god

Prijava na konkurs

Datum poslednje izmene utorak, 25 septembar 2012 16:34

Rasporedi su podložni izmenama, preporučujemo da ih redovno proveravate.

Seminar će se održati počev od 17. oktobra 2014. godine. Traje tri meseca, sa ukupnim fondom od 187 časova. Nastava će se odvijati petkom od 16.00 i subotom od 9.00 sati. Petkom će se održavati pet, a subotom deset časova, u prostorijama Pravnog fakulteta Univerziteta Union u Beogradu, Novi Beograd, Goce Delčeva 36.

Predavači su: prof. dr Vesna Rakić – Vodinelić, prof. dr Zoran Ivošević, prof. dr Momčilo Grubač, prof. dr dr h.c. Vladimir Vodinelić, Ljubica Milutinović, sudija Vrhovnog kasacionog suda, dr Miodrag Majić, sudija Apelacionog suda u Beogradu, Aleksandar Ivanović, sudija Apelacionog suda u Beogradu, prof. dr Nebojša Šarkić, prof. dr Zlatko Stefanović, prof. dr Ilija Babić, prof. dr Bogoljub Milosavljević, Mirjana Rašić (sudija Ustavnog suda Srbije u penziji), Ljubomir Popović (sudija Ustavnog suda Srbije u penziji), Miloš Milošević, advokat, prof. dr Slađana Jovanović, prof. dr Dijana Marković - Bajalović, mr Bojan Stanivuk i drugi istaknuti stručnjaci iz oblasti prava.

Sledeći Seminar održaće se počev od februara 2015. godine. Cena Seminara je 45.000 dinara (sa PDV-om), uz mogućnost plaćanja u tri jednake mesečne rate, a plaćanje se vrši na račune Fakulteta: 160 – 322641 -19 i 105-4939-53
Za polaznike kursa za pripremu pravosudnog ispita koji su okončali osnovne četvorogodišnje studije na Pravnom fakultetu Univerziteta UNION u Beogradu, utvrđuje se naknada za pohađanje kursa u iznosu od 40.000 RSD.
Za polaznike kursa za pripremu pravosudnog ispita koji su upisali ili okončali master ili specijalističke akademske studije na Pravnom fakultetu Univerziteta UNION u Beogradu, utvrđuje se naknada za pohađanje kursa u iznosu od 10.000 RSD.

Prijavni list

Raspored predavanja