PočetnaStudentiObaveštenjaOpštaObaveštenje za Predmet Potrošačko pravo - Sajam potrošačkog prava

Saradnik za rad na slučajevima pred Međunarodnim krivičnim tribunalom za bivšu Jugoslaviju

Obaveštavaju se studenti da gospodin Peter Robinson, advokat iz SAD, traži saradnike za rad na slučajevima pred Međunarodnim krivičnim tribunalom za bivšu Jugoslaviju. Saradnja će obuhvatati prikupljanje, prevod i analizu različitih dokumenata u Srbiji.

Zainteresovani studenti i studentkinje trebalo bi da se prijave kod doc.dr Maria Reljanovića do 10. septembra 2012. godine, kontakt adresa: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. .

Uslov za prijavu je položen predmet Krivično pravo, kao i odlično poznavanje engleskog jezika.

Datum poslednje izmene ponedeljak, 27 avgust 2012 15:14

Paragraf baner